Sebastian Sosin
Sebastian Sosin
„Sesje z Weroniką były dla mnie niesamowitym doświadczeniem, które bardzo mocno wpłynęły i przede wszystkim pomogły mi poprawić jakość swojej pracy. Profesjonalne podejście i wiedza Weroniki są godne polecenia!”
Adrian Wencel
Adrian Wencel
„Rozmowy i ćwiczenia, które wykonywaliśmy na zajęciach, bardzo szybko wpłynęły na moje życie codzienne. Ciężko jest to opisać słowami ale od tamtej pory czuję taką lekkość, spokój i chęć do działania. To strasznie przyjemne uczucie,…”
Dominik Dziuban
Dominik Dziuban
„Praktycznie każda sesja wnosiła coś nowego w mój rozwój. Weronika wykorzystując rożne ćwiczenia i techniki potrafiła nakierować mnie na znalezienie najlepszej drogi do rozwiązania problemu w wybranym przezemnie obszarze.”
Julia Błażej
Julia Błażej
„Weronika bardzo wsparła mnie w sytuacji, kiedy stałam przed ciężkim zawodowym wyborem (podjęta z pomocą Weroniki decyzja okazała się bardzo trafna!), oraz pomogła mi w pracy nad stawianiem własnych granic i radzeniem sobie ze stresem.”
Piotr Kamiński
Piotr Kamiński
„Do tej pory jestem co najmniej mocno zdziwiony że jedna godzina rozmowy jest w stanie odkryć tak wiele spostrzeżeń których wcześniej nie potrafiliśmy dostrzec.”
Monika Kuchta
Monika Kuchta
„Dzisiaj mam dużo bardziej satysfakcjonującą pracę, większą samoświadomość i wyznaczony kierunek. A jeśli zmienię go w trakcie podróży, to też jest ok i będę wiedziała co robić.”
Mateusz Kowalczyk
Mateusz Kowalczyk
„Dzięki współpracy z Weroniką odkryłem, że właściwe zadane pytania mogą stać się kluczowym elementem w procesie udoskonalania siebie.”
Anna Rożko
Anna Rożko
„Weronika pomogła mi uświadomić sobie czego tak naprawdę potrzebuje na tym etapie mojej ścieżki zawodowej.”
Zacznij czerpać więcej radości z pracy już teraz. Pobierz darmowego ebooka i poznaj 5 sprawdzonych kroków.